Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.
Onceki
Kapat
Bekleyiniz, resim yukleniyor...
Sonraki
Sonraki
PetVet
Pzt - Ct  09:30 - 20:00
Pazar  10:00 - 18:00
SEVCVeteriner Hekimimiz Dr. Emel Başaran, 9-10-11 Kasım 2017 tarihleri arasında, Barselona'da düzenlenen SEVC (Southern European Veterinarian Conference-Güney Avrupa Veterinerler Konferansı) Konferansı'nda.

Bu yılki SEVC, tekrar, AVEPA (Spanish Association for Small Animal Veterinarians-İspanya Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği) ve NAVC (North American Veterinary Community-Kuzey Amerika Veterinerler Birliği) işbirliği tarafından, 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında Barselona, İspanya'da düzenleniyor.

SEVC2007 yılından beri, SEVC, bilimsel programıyla tüm dünyadaki veteriner hekimler için olağanüstü bir sürekli eğitim fırsatı sağlayan bir konferans olarak ününü korumaktadır. Yine bu yıl, 100'den fazla dünya çapındaki uzman tarafından, anestezi, davranış, ağız ve diş sağlığı, dermatoloji, klinik yönetimi, acil / kritik bakım, ortopedi, ağrı yönetimi, Küçük Hayvan ve Feline Hekimliği gibi spesifik konuları da içeren 200'ün üzerindeki konu ve ders; teşhisten tedaviye çok geniş bir yelpazede ele alınmaktadır.

Daha fazla bilgi için: http://sevc.info/index.php/en/el-congreso


  SEVC

SEVC